piątek, 19 sierpnia 2016

22 bolesławieckie świeto ceramiki. Boleslawiec Polish Pottery.

/scroll down to the internet shop with handmade Boleslawiec Polish Pottery/

Nie masz jeszcze planów na weekend? Proponuje wyjazd do Bolesławca, właśnie odbywają sie tam 22 Bolesławieckie Święto Ceramiki. Plan imprezy znajdziesz na stronie: http://swietoceramiki.pl/. A zdjęcia z parady otwierającej święto tutaj: http://istotne.pl/boleslawiec/wspaniala-parada/

02.09.2018 
Święto Ceramiki odbywa się co roku w ostatni weekend sierpnia. W tym roku byłam i  wiem, że warto być tam i skorzystać z wyprzedaży.

Film Jak powstaje ceramika w Bolesławcu


Film Prezentacja zdobienia ceramiki - Ceramika Artystyczna Bolesławiec



Nowe wzory największych producentów ceramiki w Bolesławcu




Sklepy z ceramiką bolesławiecką :
http://www.ceramikawiza.com/
http://www.tyrcz.com.pl/
(w katalogu wybierasz kształt a w wzornictwo dekor i wypełniasz formularz zgłoszeniowy)
http://www.tujestmojemiejsce.pl/ 
sklep już nie istnieje
http://www.lim-kram.pl/pl-ceramika.php
(na tę chwilę nie prowadzą sprzedaży internetowej)
allegro anna_domana http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10960687
(sklep ARTIS)
https://kristall-keramik.pl/ 
(na allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Kristall-Keramik?order=m)
Ceramika Rose https://www.ceramika-rose.pl/
(wybierasz Ceramika na zamówienie i pojawia się katalog kształtów i katalog dekoracji)
http://www.handmade-house.com/
Ceramika z Kurnika https://www.facebook.com/Ceramika-z-Kurnika
(piszesz na fb do autorki i zamawiasz)
WR Ceramika https://www.wrceramika.com/#
(wybierasz kształty i dekoracje i zamawiasz order@wrceramika.com)
Ceramika Artystyczna Vena Sp. z o.o. http://www.vena-ceramika.com.pl/
(wybierasz kształty i dekoracje i zamawiasz hania@vena-ceramika.com.pl)
Ceramika Millena http://www.ceramikamillena.pl/
(wybierasz kształty i dekoracje, wypełniasz formularz OrderForm14.7.2014.xls z zakładki do pobrania i wysyłąsz na adres admin@ceramikamillena.pl)


kolejne firmy:
Ceramika Kalich http://www.ceramikakalich.pl/
Ceramika Koala http://kaola-ceramic.com/
Ceramika Cer Far
Ceramika Bolesławiecka Czaja Sobieraj http://ceramikaczaja.pl/
Ceramika Bolesławiecka Czaja
Ceramika Irena http://www.ceramika-irena.pl/
Ceramika Andar www.ceramikaandar.pl
Cer-raf Ceramika http://cerraf.pl/
Ceramika Henry's Pottery
http://www.bok.boleslawiec.pl/index.php/bok-mcc/sklep-z-ceramika
Anko http://www.anko-pottery.com.pl/
Cergor http://www.cergor.com.pl/
http://ceramika.boleslawiec.pl/
Ceramika Czerniak http://ceramika-art.eu/
Arkadia http://ceramika-arkadia.pl/
Galia http://www.ceramikagalia.pl/
Ceramika Zebra http://ceramicshop.pl/
Ceramika Irena http://www.ceramika-irena.pl/
Ceramika Andy http://www.andyceramika.pl/
Ceramika Bona http://ceramikabona.pl/pl/
Zakład Ceramiczny Rut Pol RJ Bolesławiec http://rutpol.prv.pl/
Two People https://www.polishpotteryhouse.com/collections/two-people
Blue Stamp Pottery Shop https://www.facebook.com/Blue-Stamp-Pottery-Shop

All WORLD Inernet Shops:
http://ceramika-artystyczna.com.pl/index.php
https://www.bluerosepottery.com/
https://homeofpolishpottery.com/
https://www.polishpotteryshop.co.uk/
https://potteryavenue.com/
https://polish-pottery-westlake.myshopify.com/
http://www.morepolishpottery.com/

 
Prześlij komentarz