wtorek, 13 października 2015

Wyszukane: pasztety dworskie.

Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi (http://www.profi.com.pl/) to czołowy na polskim rynku producent pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych. Wykorzystane są składniki tylko najwyższej jakości, świeże przyprawy i warzywa, bez sztucznych dodatków. Polecam pasztety dworskie Premium, oczywiście bezglutenowe. Zawartość mięsa to 45%, wątroby 18%. Zawiera jajka. Cena za opakowanie to około 5 zł, cena za skład.

Pasztet dworski z kaczką, skład: mięso z kaczki 25%, tłuszcz wieprzowy, mięso wieprzowe 20%, wątroba z kurcząt 18%, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy.

Pasztet dworski z jeleniem, skład: mięso z jelenia 25%, tłuszcz wieprzowy, mięso wieprzowe 20%, wątroba z kurcząt 18%, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy.

Pasztet dworski z dzikiem, skład: mięso z dzika 25%, tłuszcz wieprzowy, mięso wieprzowe 20%, wątroba z kurcząt 18%, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy.

Pasztet dworski z królikiem, skład: mięso z królika 25%, tłuszcz wieprzowy, mięso z kurczaka 20%, wątroba z kurczaka 18%, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy.

Pasztet dworski z gęsią, skład: mięso z gęsi 25%, tłuszcz wieprzowy, mięso wieprzowe 20%, wątroba z kurcząt 18%, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy.


Prześlij komentarz